KARIERA

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Inżynier / Technik budownictwa

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

 Opis stanowiska

  • sporządzanie kosztorysów, ofert handlowych, kalkulacji, wycen, opracowywanie zapytań ofertowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów
  • tworzenie prezentacji, katalogów, cenników
  • przygotowywanie rysunków (AutoCAD)
  • analiza dokumentacji projektowej

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub wyższe (budownictwo)
  • zdolności analityczne
  • dobra znajomość MS Office
  • dobra znajomość AutoCAD
  • czynne prawo jazdy
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów szalunkowych oraz rusztowaniowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwości zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojej aplikacji (CV) na adres biuro@scolvest.pl, w tytule prosimy wpisać “Inżynier/technik budownictwa”.

Monter rusztowań

Wymagania:

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy przy montażu rusztowań

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojej aplikacji (CV) na adres biuro@scolvest.pl, w tytule prosimy wpisać “Monter rusztowań”.